Sodo vasarnamiai

Sodo vasarnamiai nuo klasikinių, skandinaviškų iki modernių, jūsų vizijos nesunkiai įgyvendinamos. Tai sodo vasarnamiai, kurie greit pastatomi bei pristatomi.


Skaityti daugiau

Lauko virtuvė lizingu

Lauko virtuvė lizingu - bendradarbiaujame su ,,InBank''. Lauko virtuvė lizingu suteiks galimybę netaupyti Jums, galėsite mėgautis iš karto. Plačiau skaitykite.


Skaityti daugiau

Sertifikatas A++ klasės lyderė 2022

UAB Dekosiena valdomam ženklui Inex Room buvo suteiktas antrus metus iš eilės European Business Masters sertifikatas A++. Tai reiškia, kad įmonė sėkmingai išlaiko savo lyderio pozicijas Baltijos regione.


Skaityti daugiau

Pirtys su kubilu

Pirtys su kubilu gaminamos pagal individualius klientų užsakymus bei poreikius. Pasisemkite idėjų ir minčių iš jau įgyvendintų projektų ir susikurkite savo projektą.


Skaityti daugiau

Sertifikatas CrefoCert

UAB Dekosiena valdomam ženklui Inex Room buvo suteiktas CrefoCert Stabilus sertifikatas.


Skaityti daugiau

Pirties įrengimas 2022

Pirties įrengimas yra toks pats svarbus elementas kaip ir namelio dizainas ar išplanavimas. Pirties įrengimas 2022 vyravo tam tikros tendencijos, susipažinkite čia.


Skaityti daugiau

Paroda Gesund & Wellness 2021

Kviečiame susitikti Austrijoje! Visų lauksime savo stende parodoje Gesund & Wellness 2021.11.05-07d.


Skaityti daugiau

Sertifikatas A++ klasės lyderė

UAB Dekosiena valdomas ženklas Inex Room buvo suteiktas European Business Masters sertifikatas A++.


Skaityti daugiau

2021 Atostogos kitaip: pirtis namelis

Pirtis namelis, tai kitokios 2021 atostogos. Pirtis namelis garantuos saugias ir sveikatingas atostogas 2021 metams mūsų pačiame kieme.


Skaityti daugiau

Madingiausia spalva 2021 moduliniam nameliui

Madingiausia spalva 2021 - pilka ir geltona. Pilka ir geltona spalva 2021 vyrauja ir mūsų klientų pasirinkimuose. Susipažinkite ir pasisemkite idėjų savo moduliniams nameliams.


Skaityti daugiau

Priepirčio interjeras 4 idėjos

Priepirčio interjeras - idėjos ir sprendimai. Jaukus ir funkcionalus modulinio namelio priepirčio interjeras įgyvendinamas laikantis šių patarimų.


Skaityti daugiau

Pirčių gamyba

Pirčių gamyba vykdome Mažeikiuose bei Vilniuje. Pirčių gamyba užtrunka nuo 7 - 10 dienų, priklausomai nuo dydžio bei išplanavimo.


Skaityti daugiau

Lauko pirtys medinės

Lauko pirtys medinės, tai tarsi mažytis spa centras jūsų namuose. Šios lauko pirtys medinės taps jūsų visos šeimos sveikatingumo centru. Šiuose nameliuose maloniai jausis ne tik vyresnieji šeimos nariai, bet ir patys mažiausi.


Skaityti daugiau

Moduliniai sodo namai

Moduliniai sodo namai leis sukurti jums tokius namus, kokius tik panorėsite. Moduliniai sodo namai gaminami gamykliniu būdu, pristatomi beveik pilnai įrengti.


Skaityti daugiau

Modulinės pirtys naujienos

Modulinės pirtys naujienos žiemos sezonui 20/21. Rinkitės skirtingas naujas alternatyvas jūsų pirčiai.


Skaityti daugiau

Pavėsinės išsimokėtinai

Jau dabar įsigykite mūsų gaminius išsimokėtinai tik jums patraukliomis sąlygomis.


Skaityti daugiau

Modernūs vasarnamiai

Modernūs vasarnamiai pasižymintis mobilumu bei praktiškumu, randantys vietą bet kuriame kampelyje. Šie mūsų vasarnamiai yra gaminami gamykliniu būdu ir pristatomi bei pastatomi pilnai įrengti.


Skaityti daugiau

Mediniai nameliai sodui

Mediniai nameliai sodui su sandėliukais, terasomis ar net pirtimis. Šie mediniai nameliai sodui privers jus stabtelt ir atsipalaiduoti.


Skaityti daugiau

Medinės pavėsinės pirtys

Medinės pavėsinės pirtys leis pasimėgauti ne tik pavėsinės teikiama nauda, bet ir pirties. Medinės pavėsinės pirtys, tai unikalus gaminys, kuris sutaupys jūsų užimamos vietos kieme, bet ir namie.


Skaityti daugiau

Pavėsinių gamyba

Pavėsinių gamybą atliekame Mažeikiuose ir Vilniuje.


Skaityti daugiau

Pavėsinė su sandėliuku

Pavėsinė su sandėliuku, tai praktiškas pirkinys norintiems išlaikyti tvarką savo kieme ar sode. Pavėsinė su sandeliuku leis patogiai susidėti visus sodo reikmenis ar net nenaudojamus sezoninius daiktus. Tai pavėsinė pagaminta iš dviejų modulių.


Skaityti daugiau

Sodo pavėsinės medinės

Sodo pavėsinės medinės papuoš bet kurį jūsų turimą sodą. Jose galėsite smagiai leisti laiką artimųjų rate ar draugų. Jose nesunkiai atsikvėpsite nuo rutininių darbų ir nuolatinio skubėjimo.


Skaityti daugiau

Paroda Resta 2020

Atšaukiama. Maloniai jūs kviečiame apsilankyti parodoje "Resta" 2020 ir susipažinti su mūsų produkcija. Parodoje galėsite ne tik pamatyti mūsų gaminius, jų kokybę, dizainą, išplanavimą, bet ir suteiksime jums visą reikalingą informaciją.


Skaityti daugiau

Pavėsinė su stumdomais stiklais

Pavėsinė su stumdomais stiklais leis jums mėgautis jūsų poilsiu apvalius metus. Dėka stiklų vasarą jūs galėsite įsileisti nedidelį oro gūsį, o žiemą užsidaryti ir mėgautis židinio teikiama šiluma.


Skaityti daugiau

Uždara pavėsinė

Uždara pavėsinė džiugins tuos, kurie nori mėgautis savo privačiu poilsiu apvalius metus. Jose galėsite atsipalaiduoti ne tik vasarą, bet ir žiemą įsirengę židinį.


Skaityti daugiau

Paroda Ką pasėsi 2020

Atšaukiama. Maloniai jus kviečiame į parodą "Ką pasėsis 2020". Šioje parodoje pristatysime naujausius savo pavėsinių modelius ir suteiksime jums visą reikalingą informaciją.


Skaityti daugiau