Modulinis namelis - subtilus

Modulinis namelis „Meldas“, tai subtilaus dizaino namukas, atitinkantis aukštos kokybės standartus. Tai itin universalus ir talpus namukas, kuriame jūsų šeima turės vietos poilsiui, galės pasimėgauti pirties teikiamais malonumais ir net turėsite papildoma sandėliuką retai naudojamiems daiktams. Tai taps neatsiejama jūsų šeimos pagrindinė poilsio vieta.

Papildomas sandėliukas

Šis modulinis namelis yra sujungtas su papildomu moduliniu sandėliuku, kuriame galėsite laikyti visus savo sodo įrankius

Modulinis namelis prijungtas su moduline pirtimi ir moduliniu sandėliuku.

Papildomas modulis

Tai modulinis namelis sujungtas iš dviejų modulių. Pirmasis modulis, tai modulinė pirtis su poilsio erdve, o antrasis prijungtas modulinis sandėliukas. Abu moduliai atkeliauja pas klientą atskirai ir tik vietoje yra sujungiami. Moduliai yra visiškai įrengti, tik juos belieka sujungti. Nors šis namelis yra pastatomas greitai, bet garantuojame, kad tai itin kokybiški nameliai. Šio tipo namukas gali būti lengvai koreguojamas – modulio išdėstymas skirtingose pusėse, atspalviai, vidaus ir lauko apdailai naudojamos skirtingos medžiagos, gali būti įrengiamos papildomos erdvės.

Puikūs rezultatai

Kviečiame peržiūrėti galutinius rezultatus su įgyvendintomis šio projekto idėjomis. Tikimės, kad ir jums patiks galutinis rezultatas.

Galerija

Galimybė

Mūsų klientai visada turi galimybę keisti namelio išmatavimus, apdailą, dizainą, atspalvius ir koreguoti jį savaip. Susipažinkite su visais mūsų priedais.

Priedai

Meldas

Modulinis namelis „Meldas“ puikiai tiks tiems, kurie ieško solidaus dizaino ir aukštos kokybės.

Palyginti