Vasarnamis - klasika

Vasarnamis ,,Bijūnas“ sukurtas jaukioms ir malonioms akimirkoms, kuriomis mėgausitės su savo šeima ar artimiausių draugų rate. Šis vasarnamis tiks praleisti laiką ne tik vasaros sezonu, o ir apvalius metus. Paprastų linijų fasadas, jaukus vidaus interjeras, nesunkiai įsikomponuojantis į bet kurį jūsų sklypą.

Neribotos galimybės keičiant išplanavimą, akcentus ar žaliavas, leis susikurti savita vasarnamį, kuriame rasite viską ko trokšta širdis. Išskirtinis dėmesys žaliavoms, bei kruopštus rankų darbas, leis mėgautis komfortišku poilsiu. Mūsų ,,Inex Room“ įmonės lankstumas klientų idėjoms ir vizijoms, leis įgyvendinti visas jūsų svajones ir norus.

Neribotos galimybės

Vasarnamis ,,Bijūnas'', gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite keisti ne tik vidaus išplanavimą, keisti kambarius, bet ir rinktis iš skirtingų žaliavų ir akcentų. Maksimalus plotis 4m., ilgis 12m. Galimybė jungti modulius ir taip plėsti erdves.

Vasarnamis prie upės, įrengtas su terasa.

Prioritetai

Prieš įsigyjant šį vasarnamį svarbiausia iškarto nusistatyti prioritetus. Reikia gerai apgalvoti kas interjere ar eksterjere labai svarbu, o kas nelabai. Daug dėmesio skirkite erdvių kūrimui, kokių kambarių tikitės ir kaip jie bus išdėstyti.

Šiame vasarnamyje galite įsirengti pasisėdėjimo erdvę, virtuvės, miegamojo, sanitarinio mazgo ar pirties erdves. Grupuodami kambarius apmastykite apie svečių ar savo patogų judėjimą bei žinoma atkreipkite dėmesį, kad būtų kuo mažiau prarandama ploto.

Įgyvendinti projektai

Kviečiame pasižvalgytį ir apžiūrėti jau įgyvendintus vasarnamio projektus. Čia pasisemsite idėjų, kurios leis lengvai sukurti savita vasarnamio projektą. Jei nerasite norimo savo projekto, rašykite ir kartu įgyvendinsime jūsų svajones.

Taip pat mūsų įgyvendintus projektus galite stebėti tiek mūsų facebook paskyroje, tiek instagram paskyroje (inexroom). Kiekvieną dieną nauji projektai.

Galerija

Savita

Šis vasarnamis gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų lūkesčius ir pageidavimus. Susipažinkite su galimybėmis, kurios gali būti keičiamos.

Priedai

Bijūnas

Vasarnamis „Bijūnas“ puikiai tiks tiems, kurie mėgsta mėgautis ramybe ir komfortu. Karkasinis vasarnamis yra pilnai surenkamas pas mus gamykloje ir į statybų aikštelę atvežamas pilnai užbaigtas.

Statybų aikštelėje yra sureguliuojami paskutiniai likę darbai ir klientas tą pačią dieną gali mėgautis savo gaminiu. Greitas sprendimas mėgstantiems privatumą ir ramybę savo erdvėje, nemėgstantiems savo erdvę paversti statybvietę.