Pirtys su kubilu – mini SPA centras savo kieme.

Pirtys su kubilu vis dažniau atsirandanti bendra kompozicija kieme. Pirtys su kubilu užtikrina ne tik maksimalų poilsį, bet ir pagerina jūsų sveikatą, bei užtikrina, kad jūsų kiemas tampa estetiškai patrauklesnis. Todėl vis dažniau klientai įsirengia ne tik pirties namelius, bet šalia įsirengia papildomai ir kubilus. Kubilus klientai integruoja ne tik šalia prie terasos, bet jau rengia ir namelio viduje.

Įsigydami lauko pirtį bei kubilą klientai savo kieme tarsi sukuria nedidelį SPA centrą, kuriame randa viską ko reikia geriausiam atsipalaidavimui.

Mini SPA centras visiems metų laikams.

Inex room

Kubilas išorėje namelio.

Dažniausiai kubilus klientai įsirengia lauke šalia namelio. Tokiais atvejais klientai pastato šalia namelio, įleidžia į žemę arba įleidžia į terasą. Tokiu būdu klientai mėgaujasi ne tik natūralia aplinka, bet ir mėgaujasi grynu oru būdami šiltame vandenyje. Įsirengti kubilą lauke labai patogu, kol jūsų vieni svečiai mėgaujasi pirties procedūromis namelyje, kiti svečiai lengvai mėgaujasi kubilu lauke.

Kubilas terasoje gali būti įleistas į ją arba pastatytas šalio jos. Šioje vietoje klientai renkasi jiems estetiškai patrauklesnį vaizdą. Taip pat terasa gali turėti papildomą stogelį, kuris apsaugotu nuo lietaus.

Kubilas įleistas į žemę arba pastatytas tiesiog šalia be terasos taip pat suteikia žavesio. Kubilas į žemę gali būti įleistas pilnai arba dalinai, priklausomai nuo jūsų poreikių ir norimo sukurti vaizdo.

Pirtys su kubilu atskirti dviejose vietose leis jūsų svečiams patogiau ir netrukdomiems mėgautis atpalaiduojančioms procedūromis.

Kubilas viduje namelio.

Įrengti kubilus viduje pirties namelio užsisako rečiau. Kubilo įrengimas viduje namelio reikalauja ne tik kruopštesnio darbo, bet ir tinkamo žaliavų parinkimo. Toks įrengimas sutaupo vietos jūsų kieme, bet gali padidinti galutinę kainą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad patogesniam naudojimui reiktų rinktis ir didesnių išmatavimų namelį. Tačiau tokios pirtys su kubilu, ne tik patrauks jūsų svečių dėmesį, bet ir leis pasijausti tikrame SPA centre, kuriame viskas vietoje.

Įrengtas kubilas namelio viduje.

Pirties namelis.

Pirties namelis gali būti užsakomas įvairiausių išmatavimų, atsižvelgiant į poreikį ir norimą svečių talpinimą. Jei kubilas bus įrengiamas namelio viduje, tam prireiks didesnio namelio ir patogesnių erdvių išplanavimo. Statant kubilą lauke jums užteks mažesnių išmatavimų namelio. Namelyje galite įsirengti ne tik pirties erdvę, bet ir priepirčio, dušo bei sanitarinio mazgo.

Užsisakant papildomą lauko terasą, kuri bus sujungta su nameliu, reikia suplanuoti kokioje vietoje statysite kubilą. Taip pat iš anksto reikia numatyti ar kubilas bus dalinai įleistas į terasą ar statomas ant jos.

Kurdami šią mini oazę savo kieme, jūs nesunkei galite suderinti abu gaminius pasirinkdami ne tik vienodą apdailos sprendimą, bet ir atspalvius.

Pirtis.

Dar viena svarbi vieta, kurioje jūsų svečiai mėgausis sveikatingumo procedūromis. Šioje erdvėje svarbiausiai tinkamai išplanuoti erdvę, gultų kiekį, plotį bei jų išsidėstymą tam, kad būtų sukurta patogi ir komfortiška erdvė. Priklausomai nuo pomėgių galima rinktis tiek malkinį pečiuką ar elektrinį. Norint sukurti dar sveikesnę pirties erdvę galima rinktis bei Himalajų druskų plytas.

Pirtys su kubilu ir jos įrengimas.

Pirties įrengimas namelyje.

Pirčių gamyba.

Pirtys su kubilu yra projektuojamos individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius. Gamybos proceso trukmė priklauso nuo gaminio išmatavimų bei išplanavimų.

Daugiau mūsų atliktų darbų galite peržiūrėti čia:  individualiuose mūsų projektuose arba pasisemti idėjų iš mūsų facebook puslapio. Iškilus klausimams susisiekite su mumis telefonu +37062430244, aptarsime jūsų viziją ir įgyvendinsime ją.