Sodo vasarnamiai – atokvėpis po darbų.

Sodo vasarnamiai, tai puiki poilsio erdvė, kurioje atsipalaiduojame nuo miesto šurmulio ir atsikvepiame po sunkios darbo savaitės. Sodo vasarnamiai gali būti puikia erdve, kurioje jūs galite įsirengti savo sporto kambarėlį, sveikatingumo bei pirties kambarėlį, savo darbo kambarį ar bet kurį kitą jūsų mėgstama hobio erdvę. Įsirengdami vasarnamius klientai neužgožia savo namų savo pomėgiais bei hobiais.

Vasarnamis suburia šeimą savaitgalio poilsiui. Čia vaikams gali būti įrengtos žaidimų erdvės, vyriausieji šeimos nariai gali mėgautis grynu oru, gera knyga, sportu ar kitu mėgstamu laisvalaikio praleidimo būdu. Vasarnamyje gali būti įrengti visi patogumai, kurių geidžia klientas nuo dušo patalpos, miegamųjų kambarių, šildomų grindų bei kitų pageidaujamų norų. Vasarnamio dydis, stilistika bei įrengimai yra nesunkei įgyvendinami mūsų ,,Inex Room“ komandos.

Sodo vasarnamiai, tai atspindys jūsų hobių bei mėgstamų veiklų.

Vasarnamis - ideali vieta jūsų hobiams bei poilsiui.

Inex room

Modernus vasarnamis? O gal skandinaviškas vasarnamis? Koks dar?

Sodo vasarnamiai, gali būti ne tik kaimiško stiliaus, bet ir modernūs, skandinaviško ar net klasikinio tipo. Vasarnamius gaminame įvairiausios stilistikos pagal klientų poreikius. Esame lankstūs kiekvienai stilistikai.

Modernus vasarnamis dažniausiai pasižymi erdviomis patalpomis, dideliais vitrininiais langais, bei atitinkantis šių dienų skonį. Tai vasarnamiai, kuriuose randama ramybės oazė gamtos apsuptyje.

Skandinaviškas vasarnamis pasižymi draugiškumu aplinkai, taupantys energija, šiltumu bei jaukumu. Dažniausiai tokiose vasarnamiuose neapsieinama be pirties.

Sodo vasarnamis gali būti užsakomas ne tik šių dviejų stilistikų, bet ir klasikinio tipo, kaimiško ar bet kurios jūsų  mėgstamos stilistikos.

Mediniai vasarnamiai – jaukumas.

Mediniai vasarnamiai ne tik puikiai dera prie natūralios gamtos, bet ir visada juose jaučiamės jaukiau bei labiau atsipalaidavę. Medis panaudotas tiek interjere, tiek eksterjere sušildo mus ir priartina labiau prie gamtos.

Mediniai vasarnamiai puikiai tinka apvaliems metų laikams. Priklausomai nuo jūsų poreikio jie gali jums tarnaut tik vasaros sezoniškumui, o norint galima apšildyti juos daugiau ir galėsite poilsiauti juose apvalius metus.

Mediniams sodo vasarnamiams galite rinktis tiek egles, termo ar degintos medienos apdaila. Mes ,,Inex Room“ esame lankstūs apdailos sprendimams bei žaliavoms.

Mediniai vasarnamiai užburia savo šiluma ir jaukumu.

Sodo vasarnamiai su pirtimis.

Moduliniai vasarnamiai.

Mūsų moduliniai vasarnamiai yra pilnai pagaminti mūsų gamybinėse patalpose ir į jūsų sodą ar kiemą yra pristatomi beveik pilnai užbaigti. Pas jus vietoje yra sureguliuojami paskutiniai darbai. Tokie sodo vasarnamiai, leidžia jums sutaupyti laiko bei išlaikyti jūsų sklype tvarką, nelieka likusių statybinių medžiagų.

Moduliniai vasarnamiai gali būti jungiami iš kelių modulių vienas su kitu, taip jūs galite plėsti savo norima vasarnamį.

Tai lankstus sprendimas tiems, kurie nenori statybvietės triukšmo savo kieme ar sode.

Karkasiniai vasarnamiai.

Mūsų sodo vasarnamiai yra gaminami iš karkasų. Karkasiniai vasarnamiai yra vadinami tie, kurie yra renčiami iš medienos karkasų, o vėliau apkalami pasirinktomis norimomis žaliavomis.

Sodo vasarnamiai karkasiniai.

Karkasinis vasarnamis iš dviejų sujungtų modulių.

Vasarnamiu gamyba.

Sodo vasarnamiai yra projektuojamos individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius. Gamybos proceso trukmė priklauso nuo gaminio išmatavimų bei išplanavimų.

Daugiau mūsų atliktų darbų galite peržiūrėti čia:  individualiuose mūsų projektuose arba pasisemti idėjų iš mūsų facebook puslapio. Iškilus klausimams susisiekite su mumis telefonu +37062430244, aptarsime jūsų svajonę ir įgyvendinsime ją.

Sodo vasarnamiai gamyba ir pristatymas.