Modulinis namukus su akcentu

Modulinis namukas, kuris privers jus pasijausti dar arčiau gamtos. Tai namukas, kuris sukuria ramybę ir harmoniją jūsų kieme, sode ar kitoje jūsų poilsio vietoje. Šio namuko pagrindinis akcentas, tai tekantis vandens krioklys. Šio krioklio skleidžiamas vandens garsas, leis jums dar labiau atitrūkti nuo darbų ir pasimėgauti natūralia gamta.

Vandens ramybė

Vandens krioklys yra pagamintas iš dekoratyvinių akmens uolos plokščių. Šios plokštės puikiai atkuria akmens uolos išvaizdą.

Modulinis namukas su kriokliu sode.

Ačiū klientams

Šis modulinis namukas mūsų asortimente, atsirado dėka klientų įkvėpimo. Klientai vis dažniau ieško netradicinio dizaino sprendimų savo pavėsinėse, taip mūsų pagrindinis modulis buvo patobulintas. Dekoratyvinis vandens krioklys tapo nauju, pagrindiniu, bei nepakartojamu akcentu, traukiančiu ne tik žvilgsnį, bet ir nuteikiančiu besiilsinčius klientus ramybei ir teigiamom emocijom. Šis namukas jus džiugins ne vienerius metus, nes mūsų įmonė sutelkia dėmesį ne tik į novatoriškus sprendimus, bet ir skiria didžiulį dėmesį kokybei.

Arčiau gamtos

Kviečiame jus apžvelgti jau įgyvendintus šio namuko projektus. Susipažinkite su jau sukurtomis istorijomis, įkvepiančiomis natūralumu ir gamta. Pasisemkite idėjų savo būsimam projektui.

Galerija

Savita

Šis modulinis namukas "Ajeras" gali būti koreguojamas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Susipažinkite plačiau su pavėsinės priedais.

Priedai

Ajeras

Modulinis namukas „Ajeras“ puikiai tiks tiems, kurie ieško hipnotizuojančios ramybės.

Palyginti