Modulinis namelis - erdvus

Modulinis namelis „Smilga“, tai erdvaus dizaino namelis, kuriuo džiaugsitės ne tik vidinėmis erdvėmis, bet ir išorinėmis. Papildoma erdvi terasa su pastoge, leis mėgautis grynų oru. Ši papildoma pastogė puikiai apsaugos nuo nedidelio lietaus ir apsaugos nuo kaitrios saulės. Vidinis namelio išdėstymas taip pat pasižymi erdvumu, tad nekliudomai galėsite mėgautis ir gausesne draugų kompanija.

Papildoma terasa

Šis modulinis namelis turi papildomą terasą, kurioje galėsite atsipūsti po pirties ar tiesiog ramiai pasėdėti gryname ore.

Komplektacija
Modulinis namelis su pastoge ir terasa.

Atkurti ryši su gamta

Vis dažniau mus vienos ar kitos aplinkybės priverčia stabtelt, o geriausias stabtelėjimas žinoma gryname ore. Šio modulinio namelio dėka jūs vėl atkursite ryšį su gamta, pasisemsite naujų idėjų ir pamiršit visus užgulusius rūpesčius. Šis namelis taps jūsų sielos atgaiva visus apvalius metus. Vasarą galėsite ramiai snūduriuoti karštą popietę įsitaisę lauko terasoje, o žiemą galėsite mėgautis pirties teikiamais malonumais. Šio namelio dizainas nesunkiai įsikomponuos tiek namų erdvėje, vienkiemio, sodo ar vasarnamio. Tai taps jūsų nuolatinė poilsio vieta, kurioje ne tik atkursite ryšį su gamtą, bet ir įkvėpsite naują oro gūsį naujoms idėjoms.

Užbaigti rezultatai

Kviečiame peržiūrėti užbaigtus rezultatus šio tipo modulinių namelių. Tikimės, kad šios nuotraukos jus įkvėps įsigyti šį modulinį namuką.

Galerija

Alternatyvos

Mūsų klientai visada turi galimybę keisti šio tipo namelio išdėstymą, išmatavimus, apdailą, atspalvius ir sukurti savita jiems. Susipažinkite su visais mūsų priedais.

Priedai

Smilga

Modulinis namelis „Smilga“ puikiai tiks tiems, kurie ieško harmoningos, jaukios ir asmeniškos erdvės.

Palyginti