PAVĖSINĖS, TAI ATSKIRA JŪSŲ RAMYBĖS ERDVĖ.  PASINERK Į GAMTĄ IR ATGAUK JĖGAS . ATRASK SAVO ARBA SUKURK SAVITA!

Pavėsinės - magiška jūsų šeimos poilsio erdvė

Pavėsinės, tai atskira erdvė jūsų poilsiui. Pavėsinės gali būti tiek uždaro tipo, tiek atviro. Gali būti pastatytos bet kuriame jūsų kiemo kampelyje ar šalia namų. Jos sukuria šešėlį nuo saulės kaitros, o lietinga diena apsaugo nuo lietaus. Tai papildoma jūsų erdvė, kurioje galėsite mėgautis savo popietėmis skaitydami žurnalus ir gurkšnodami arbatą. Čia vakarais galėsite smagiai pramogauti šeimos ar draugų apsuptyje. Vasaros sezonu galėsite mėgautis savo pusryčiais ar vakariene apsupti gamtos bei gryno oro. Tai tarsi atskira jauki ir romantiška vieta pasišnekučiavimams.

Uždara pavėsinė

Uždara pavėsinė, tai tokio tipo pavėsinė, kurios visos sienos uždaros medienos dailylentėmis arba langais. Dažniausiai klientai šio tipo pavėsinėms deda slankiojančias langų sistemas tam, kad vasaros metu galėtu prasiverti ir įsileisti gryno oro. Slankiojančios langų sistemos gali būti dedamos ne tik vienoje sienoje, bet ir visose sienose. Uždara pavėsinė gali būti apšiltinta, tam, kad galėtumėte mėgautis ja ištisus metus.

Atvira pavėsinė

Šio tipo pavėsinė ne turi sienų, nei langų – ji visa atvira. Tokio tipo pavėsinės leidžia mėgautis grynu oru ir apsisaugoti nuo nedidelio lietaus ar saulės kaitros. Stogo konstrukcija gali būti tiek vienšlaitė, tiek dvišlaitė ar keturšlaitė. Tokio tipo pavėsinėje žmonės gali judėti nevaržomi. Tokioje pavėsinėje galima pasikambinti specialias lauko užuolaidas ar karnizus, sukuriant daugiau jaukumo bei elegantiškumo. 

Pavėsinių gamyba

Pavėsinių gamyba vykdome Mažeikiuose. Mūsų gaminami gaminiai pasiekia ne tik Lietuvos klientus, bet iškeliauja ir į kitus Europos kampelius. Gamybos procesas užtrunka nuo 1 iki 3 savaičių, priklausomai nuo dydžio ir sudėtingumo. Mūsų gaminiai yra pilnai pagaminami gamykloje ir tik tada pristatomi klientams. Jei nėra galimybės privažiuoti sunkiasvoriui transportui, renkamos vietoje.

Pavėsinė iš medžio

Mes gaminame tik medines pavėsines. Galima rinktis tiek tradicines eglines dailylentes, o norintiems ilgaamžiškumo siūlome rinktis termo dailylenčių pavėsines. Ieškantiems netradicinio dizaino sprendimo siūlome apsvarstyti degintos medienos dailylentes. Vertiname kokybiška medieną, todėl kiekviena dailylentė pas mus yra rūšiuojama. Spalvų gamos medienos dažymui neribojame, todėl mūsų klientai nesunkei pritaikys savo gaminį prie šalia esančio namo ar tiesiog įgyvendins savo svajonių spalvų paletę. 

Pavėsinių dizainas bei išplanavimas

Pavėsinė gali būti užsakomos mūsų standartinio dizaino bei išplanavimo arba individuali pagal jūsų poreikį. Mūsų klientai gali koreguoti tiek vidaus dizainą, tiek išorės dizainą. Koreguojami tiek išmatavimai, tiek aukštis bei kiti jūsų pageidaujami sprendimai. Galime pagaminti individualias atitinkančias jūsų svajones. Padedame suprojektuoti jūsų pavėsinę, pasiūlydami geriausius techninius sprendimus bei dizaino.

Užsakymas

Mūsų gaminius galite užsakyti tiek telefonu, tiek atvyke pas mus arba išsikvietę mūsų pardavimų vadybininką į namus. Prieš pradedant gamybą mūsų vadybininkai susisiekia dar kartą su jumis ir aptaria galutines detales. Gamybos metu mūsų klientai gali skambinti online ir stebėti jų gaminio gamyba. Po užsakymo įvykdymo labai prašome  klientų iš anksto pasiruošti pagrindą statymui. Dėl tinkamo pagrindo mūsų vadybininkai iš anksto pakonsultuos.

Iškilus klausimams susisiekite su mumis telefonu +37062430244. Pakonsultuosime ir padėsime įsigyti jums tinkamiausia pavėsinę, kuri džiugins jus ne vienerius metus.

Pavėsinės

Priklausomai nuo dydžio užtrunka nuo 1 iki 4 savaičių.

Mūsų gaminius galima apžiūrėti Mažeikiuose Melioratorių 1.

Taip. Esame lankstūs klientų svajonėms

Pavėsines pristatomi pilnai įrengtas, jei nėra privažiavimo renkame vietoje.

Nuolatos skelbiame naujausias mūsų nuotraukas facebook paskyroje. Filmuota medžiagą galite rasti youtube paskyroje.