MODULINIAI NAMELIAI SKIRTINGŲ FORMŲ BEI DIZAINO – SKIRTINGIEMS ŽMONĖMS. TAI MODULINIAI NAMELIAI ATSPINDINTYS KLIENTŲ VIZIJAS BEI NORUS. ATRASK SAVO!

Moduliniai nameliai pakeis jūsų požiūrį į poilsį

Moduliniai nameliai, tai kilnojamo tipo nameliai, kurie nesunkei atsiras jūsų norimoje vietoje. Moduliniai nameliai gali būti įrengiami kaip modulinės pirtys, moduliniai sodo nameliai ar moduliniai vasarnamiai. Šiuos namelius galite įsigyti įvairiausių išmatavimų ir net junkti kelis namukus kartu. Šie nameliai tampa puikia jūsų poilsio erdve, kuria galite mėgautis tiek šeimos rate, tiek draugų. Kiekvienas namelis gali būti pritaikomas jūsų poreikiams, nuo spa centro, sodo reikmenų susidėjimo erdve ar tiesiog puikiai pasišnekučiavimo erdve. Mūsų gaminami nameliai gali būti koreguojami pagal jūsų vizijas ir svajones. Kiekviena kliento vizija mums tampa išūkiu, kurį priimame su dideliu entuziazmu. Kliento norai mūsų misija.

Modulinių namelių gamyba

Gamyba vykdome Mažeikiuose. Mūsų gaminami gaminiai pasiekia ne tik Lietuvos klientus, bet iškeliauja ir į kitus Europos kampelius. Modulinius namelius gaminame iki 4m pločio ir 12m ilgio. Klientai norėdami įsigyti didesnius, gali jungti du modulius kartu. Šie nameliai yra pilnai pagaminami gamykloje ir tik tada pristatomi klientams. Vietoje atliekami tik užbaigimo darbai.

Modulinių namelių dizainas bei išplanavimas

Nameliai gali būti užsakomi standartinio mūsų dizaino bei išplanavimo arba pagal jūsų poreikį. Klientai gali koreguoti ne tik vidaus išplanavimą, bet ir išorės dizainą.

Moduliniai nameliai

Priklausomai nuo dydžio užtrunka nuo 2 iki 8 savaičių.

Mūsų gaminius galima apžiūrėti Mažeikiuose Melioratorių 1.

Taip. Esame lankstūs klientų svajonėms

Ne. Mūsų gaminiai pagaminami pilnai gamykloje ir tik tada pristatome klientams.

Nuolatos skelbiame naujausias mūsų nuotraukas facebook paskyroje. Filmuota medžiagą galite rasti youtube paskyroje.