Sertifikatas European business masters A++ klasės lyderė 2021-2022.

UAB Dekosiena valdomas prekės ženklas Inex Room išlaikė savo pozicijas ir dar kartą buvo įvertintas kaip savo srities lyderė Baltijos regione.

Džiaugiamės dar kartą gavę šį prestižinį pripažinimą, kuris suteikiamas įmonėms, kurios atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje. A+ EUROPEAN BUSINESS MASTERS SERTIFIKATAS įrodo, kad mes gebame užtikrinti tvarų verslo augimą ir turime gebėjimų prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų bei gebame sėkmingai vystyti verslą. Šis sertifikatas įrodo, kad mūsų valdoma įmonė yra patraukli ir patikima verslo partnerė, turinti kredito limitą, aukštesnį nei vidurkis, aukštą patikimumą bei žemą bankroto tikimybę per ateinančius metus. Todėl mūsų klientai, partneriai ir darbuotojai gali būti tikri, jog įvykdysime visus prisiimtus įsipareigojimus.

Daugiau informacijos apie sertifikatus European business masters jų kriterijus, bei mūsų įvertinimus rasite čia.

Ačiū mūsų partneriams, kurie pasitiki mumis. Dėkojame klientams, kurių dėka įmonė tapo lyderė savo sektoriuje. Esame dėkingi savo komandai, kurios dėka išlaikėme savo pozicijas šį sunkų laikotarpį, ačiū, kad Jūs esate kartu.

EBM_Sertifikatas_LT_A++_2022_EKO uab dekosiena - inexroom