Lauko virtuvė - mini

Lauko virtuvė minimalaus dydžio nesunkiai įsikomponuojanti į laisvą nedidelią erdvę jūsų kieme ar sode. Ši mini virtuvė puikiai tiks tiems, kurie mėgsta leisti laiką gamtoje, bei mėgautis vakarėliais prie grilio. Lauke kepamas maistas suburia visą šeimą bei draugus linksmai praleisti popietę. Virtuvės perkelimas į lauką užtikrins ne tik skanesnį maistą, bet ir taps puikia susibūrimo vieta. Čia patogiai įkūrdinsite visą reikalingą jūsų įrangą, jūsų mėgstamam lauko kepimo tipui. Mini virtuvės projektas nesunkiai prisiderins jūsų kiemo aplinkoje. Šis lauko virtuvės projektas žinoma gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galimybėms ribų nėra, svajonės įgyvendinimos mūsų patyrusių meistrų dėka. Čia gali būti įkomponuojami ne tik šaldytuvai, gartraukiai, spintelės, komados, bet ir kiti pageidaujami jūsų priedai. Pritaikysime šią virtuvę net pačiam įnoriausiam šefui.

Kompaktiška

Kompaktiška lauko virtuvė, kurią nesunkiai įkomponuosite į laisvą kampelį savo kieme, sode, vasarnamyje ar kitoje jūsų turimoje vietoje. Lengvai uždaroma ir atidaroma, todėl apsaugosite nuo nešvarumų. Nors ir kompaktiško dydžio, bet talpinanti viską ko reikia geram griliui.

Lauko virtuvė atidaromo tipo.

Meilė maistui

Ši lauko virtuvė tiks visiems tiems, kurie mėgaujasi maisto ruošimu lauke. Kepti šonkauliukai ar vištiena, vyno taurė ar vandens stiklinė – visa tai sukelia tikra poilsi. Ši mini lauko virtuvė išgelbės, bet kurį šefą nuo kaitrių saulės spindulių vasara, nuo nedidelio lietaus rudenį ar nedidelio snygio žiema. Čia subūrsite ne tik savo mažiuosius šeimos narius pietums, bet ir maloniai praleisite laiką su savo draugais ar artimaisiais. Tai kompaktiško dydžio virtuvė, kurioje sutalpinsite viską ko reikia geram grilio procesui.

Kvapas grilio

Kviečiame peržvelgti ir pasisemti įkvėpimo jau įgyvendintų lauko virtuvių projektų, kuriuose klientai jau mėgaujasi grilio kvapu. Čia rasite ne tik virtuvės nuotraukų, bet ir filmuotų vaizdelių.

Galerija

Komplektacija

Šis mini lauko virtuvė gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų lūkesčius ir pageidavimus. Susipažinkite su galimybėmis, kurios gali būti keičiamos.

Komplektacija

Virtuvė

Mini lauko virtuvė, puikiai tiks tiems, kurie mėgaujasi ne tik grilio kvepiančiu maistu, bet ir jo ruošimu. Ši virtuvė gali būti užsakoma ir išsimokėtinai. Daugiau informacijos apie šią galimybę rasite čia. Mes bendradarbiaujame su ,, InBank“ lizingu.

Lizingas