Modulinis namelis - sveikatai

Modulinis namelis „Nendrė“, tai ne tik puiki pramoga ar vieta, kurioje smagiai praleidžiate laiką savo draugų kompanijoje, bet ir sėkminga sveikatos gerinimo priemonė. Čia ne tik atgausite jėgas, bet dėka pirties užgrūdinsite ir sustiprinsite organizmą. Poilsio erdvėje galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti lietuviškos gamtos peizažais, ar net su draugais pasmaguriauti imbierine arbata.

Saugumas

Tiek poilsio, tiek pirties erdvėje naudojamos tik saugios, laiko patikrintos ir kokybiškos medžiagos.

Modulinis namelis lauko apdailai pasirinkta termo mediena.

Gryname ore

Nors klimato kaita vis daugiau pažeria netikėtumų pasaulyje, bet ir Lietuvoje, žiemos nebe tokios šaltos, o ir vasara patiriame vis didesnes karščio bangas, bet tai neturi tapti jūsų priežastimi lindėti namuose. Modulinis namelis jus puikiai apsaugos nuo žvarbaus vėjo, lietaus ar sniego, o vasara tai taps puikia užuovėja nuo saulės. Dėka slankiojančių langų sistemų jūs galėsite mėgautis vasarą natūraliu oru, o žiemą juos užvėrę galėsite mėgautis krosnelės teikiama šiluma. Įgudę ir patyrę mūsų meistrai jums pagamins greitai ir kokybiškai, kuo pasėkoje namuku galėsite mėgautis daugelį metų į priekį.

Jaukus prieglobstis

Siūlome ir jums prisijungti prie klientų, kurie jau įsigijo jaukų prieglobstį tiek kaitria vasarą, tiek vėjuotą rudenį. Peržiūrėkite darbų galeriją.

Galerija

Dalelė jūsų

Šis modulinis namelis gali būti koreguojamas mūsų siūlomais priedais, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Priedai

Nendrė

Modulinis namelis „Nendrė“ puikiai tiks tiems, kurie ieško subtilaus ir paprasto dizaino, bet aukštos kokybės gaminio.

Palyginti