VASARNAMIAI UŽTIKRINS NE TIK JŪSŲ EMOCINĘ GEROVĘ, BET IR FIZINĘ.  MŪSŲ VASARNAMIAI IDELIAI ATITIKS JŪSŲ LŪKESČIUS.

Vasarnamiai - nauja jūsų šeimos poilsio erdvė

Vasarnamiai, tai išskirtinė jūsų šeimos poilsio erdvė, kuria galėsite mėgautis ne tik šeimos rate, bet ir draugų. Vasarnamiai suteiks galimybę mėgautis ramuma, tyla bei grynu oru. Tai magiška vieta, kuri leidžia mums atitrūkti nuo rutininių darbų, sunkios ir įtemptos darbų savaitės ar tiesiog pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių. Savas vasaramis užtikrins, kad jūs bet kada galėsite pabėgti ir privačiai pailsėti.

Šiuolaikinis vasaranamis gali dvelkti ne tik klasikine stilistika, bet ir modernumu, minimalizmu ar bet kuria kita jūsų pasirinkta stilistika. Žinome kaip klientai vasarnamius derina prie esančių statinių, aplinkos ar net prie užmatytos idėjos. Esame lankstūs bet kuriai jūsų mėgstamai stilistikai. Rasime kartu ne vieną sprendimą, kaip pritaikyti gaminį jūsų norams.

Vasarnamių gamyba

,, Inex Room “ gaminadama vasarnamius stengiasi užtikrinti, kad kliento vizija ir norai virstu realybe. Daug dėmesio skiriame ne tik žaliavų atrinkimui, bet ir kokybiškam gaminimui. Suprasdami, kad kiekvieno kliento lūkesčiai skirtingi, stengiamės pasiūlyti didelę gausą apdailos medžiagų pasirinkimą, neribota spalvų gamą, papildomų priedų bei  vidaus išplanavimų.

Žinome, kad daugelis mūsų klientų gamybos metu nori įsitikinti, kad gaus savo išsvajotą gaminį. Užtikrindami tai, mes prieš gamyba su klientais suderiname paskutinias detales, gamybos metu siunčiame filmuotas medžiagas. Bendraujame su klientais nuo užsakymo priėmimo iki jo galutinio įvykdymo. Gaminys palieka gamybos patalpas tik tada, kai klientas įsitikina ir patvirtina.

Vasarnamio išplanavimas

Kiekvienas mūsų vasarnamis gali būti išplanuotas pagal kliento poreikius. Galime įrengti ne tik miegamojo, poilsio, virtuves, pirties, bet ir bet kurias jūsų pasirinktas erdves. Vasaranamį taip pat galime pritaikyti bet kuriam jūsų hobiui – jogos erdvei, mini kino teatro ervdei ar kitai jūsų pageidaujamai. Vasarnamio išplanavimas priklauso tik nuo kliento poreikių.

Vasarnamio pristatymas

Savo vasarnamius pristatome beveik pilnai užbaigtus. Statybų aikštelėje atliekame tik paskutinius likusius darbus kaip langų sureguliavimas, modulių prijungimas ir kitus panašius darbus. Neužbaigtumas siekia 5-10%. Mūsų vasarnamiai yra pilnai pagaminami gamykloje ir tik tada pristatomi klientams. Šis gamybos būdas leidžia klientams pabėgti nuo kasdieninio statybų triukšmo bei statybinių šiukšlių.

Vasaranamius statome bet kuriame Lietuvos kampelyje ir ne tik. Prieš įsigyjant gaminį kartu su klientais įvertiname galimybes pristatyti mūsų gaminį ir tik tada sudarome sutartį. Mūsų ,, Inex Room“ komanda jums patars ir padės išsirinkti jums tinkamiausią variantą. Statome medinius vasarnamiusč prieš statymą klientai turi būti pasiruoše.

Statymas vasarnamio

Prieš atvykstant mūsų komandai, klientai turi būti pasiruoše išanksto. Klientai turi turėti įsirengia polius ar turėti kita tinkamą tvirtą pagrindą. Poliams suteikiama brėžinius. Polius klientai gali pasidaryti patys arba užsisakyti šią paslaugą iš mūsų. Mūsų gaminiams tinka tiek sraigtiniai, tiek betoniniai poliai. Klientams suteiksime visą pilna informaciją.

Iškilus klausimams ar abejonėms, jus visada galite konsultuotis su mūsų komanda telefonu: +37062430244. Padėsime jums išsirinkti tinkamiausią vasarnamį, kuriuo džiaugsitės ne vienerius metus.

DUK

Vasarnamis, tai vasarą gyvenamas poilsio paskirties namas.

Priklausomai nuo dydžio užtrunkame nuo 2 iki 8 savaičių.

Ne. Mūsų moduliniai vasarnamiai yra pilnai pagaminami ir tik tada pristatomi į statybų aikštelę.

Ne. Esame lankstūs klientų vizijoms ir idėjoms.

Maksimalus plotis 4m, o ilgis 12m. Galima jungti kelis modulius kartu ir taip plėsti erdves.

Mūsų pagamintus darbus nuolatos skelbiame savo facebook paskyroje bei instagram paskyroje. Nerade jums tinkamo varianto rašykite mūsų kontaktų skiltyje, surasime ir pasiūlysime Jums tinkama.