Modulinis namelis - laikas

Modulinis namelis „Finikas“ padidins jūsų praleidimo laiką su šeima. Tai taps jūsų magiška vieta, kuri suburs ne tik jūsų šeimą, bet ir artimuosius. Šis modulinis namelis jus džiugins apvalius metus. Vasarą galėsite atsivėrę langus džiaugtis ne tik jos šiluma, bet ir jos kraštovaizdžiu. Žiemos metu galėsite ne tik džiaugtis pirties teikiamais malonumais, bet ir jaukiai susėdę su šeima galėsite mėgautis židinio šiluma ir jaukumu.

Sutaupyk erdvės

Šalia esantis nedidelis sandėliukas, leis jums sutaupyti papildomos erdvės ir išlaikyti tvarką jūsų kieme ar sode.

Modulinis namelis su moduline pirtimi, bei moduliniu sandeliuku.

Laisvalaikis gamtoje

Šis modulinis namelis suteiks jums puikia galimybę praleisti laiko kuo daugiau gamtoje, nebijant nei lietaus, sniego ar kaitros. Dėka vitrininių langų, jūs galėsite mėgautis natūraliu oro gūsiu ir gamta, kuri yra geriausia pozityvios energijos ir harmonijos šaltinis. Šiuolaikiško dizaino modulinis namelis nesunkiai įsikomponuos prie jūsų sodo ar kiemo stilistikos. Norintiems suteikti nameliams išskirtinumo, siūlome rinktis plytų arba akmenų apdailą tiek vidaus ar lauko sienų apdailai. Tai erdvus namelis, kuris džiugins jus net trimis savo erdvėmis – poilsio, pirties ir sandėliuko.

Bendras poilsis

Kas gali būti geriau, nei bendras šeimos poilsis? Peržvelkite jau nusprendusiu įsigyti ir besimėgaujančių bendru poilsiu šio tipo modulinių namelių darbų pavyzdžius.

Galerija

Idėjos

Šis modulinis namelis gali būti koreguojamas dėka didelios gausos priedų, jei turite kitų idėjų rašykite, būtinai įgyvendinsime ir jas.

Priedai

Finikas

Modulinis namelis „Finikas“ puikiai tiks tiems, kurie nori prisipildyti ramybe, energija ir pozityvumo.

Palyginti