Modulinis namelis - ypatingas

Modulinis namelis „Levanda“ tai kažkas ypatingo, tai modulinis namelis traukiantis žvilgsnį savo neįprastais dizaino sprendimais. Šis namelis pavers jūsų kiemą ar sodą itin skirtingu bei ryškiu. Jis pasižymi ne tik šiuolaikišku dizaino sprendimu, bet ir patogumu ypatingam poilsiui. Čia rasite tiek poilsio, tiek pirties erdves, pageidavus galima įrengti papildoma erdvę sandėliavimo ar net miego. Čia rasite ne tik puikia poilsio erdvę, bet ir pajausite naujus nuotykius su šeima ar draugais, o kur dar galimybė užsiimti sveikatingumo procedūromis pirties erdvėje.

Stogo sprendimai

Modulinis namelis, kurio pagrindinis akcentas stogas. Šis dvišlaitis stogas nėra tradicinio sprendimo, todėl jis itin traukią dėmesį.

Komplektacija
Modulinis namelis su poilsio erdve, pirties erdve bei židiniu.

Jauki erdvė

Šis modulinis namelis užburia ne tik savo drąsiomis ir unikaliomis idėjomis, bet ir kokybe. Gamindami savo namelius naudojame tik rinktines medžiagas. Nors namelio patalpos nedidelės, bet jūs čia jausitės tarsi namie. Patalpos pripildytos šviesos, dėka šoninių langų ir slankiojančios langų sistemos, todėl jūs ir jūsų svečiai jausis itin jaukiai. Vakarais galėsite mėgautis ne tik židinio skleidžiama šiluma bei vaizdu, bet ir galėsite įsijungti papildomus šviestuvus. Papildomi šviestuvai įrengti ne tik lubose, bet ir ant sienų, todėl galėsite sukurti itin jaukią aplinką savo vakariniams pašnekesiams.

Aukšta kartelė

Kviečiame peržvelgti jau įgyvendintus šio namelio projektus ir susipažinti ne tik su dizaino, bet ir su kokybės aukšta kartele.

Galerija

Savita

Šis modulinis namelis gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų lūkesčius ir pageidavimus. Susipažinkite su galimybėmis, kurios gali būti keičiamos.

Priedai

Levanda

Modulinis namelis „Levanda“ puikiai tiks tiems, kuriems dizainas esminis reikalavimas.

Palyginti