Vasarnamis su terasa - kukli prabanga

Vasarnamis su terasa ,, Juka “ leis pajausti kuklia prabangą bei jaukumą. Įstiklintas vasarnamis su terasa atveria galimybę mėgautis aplink esančiu kraštovaiždiu. Čia klientai ras ramybę, pabėgs nuo nuolatinio miesto šurmulio bei gyvens nuolatiniu atostogu ritmu. Interjere dominuojantis medis suteiks lengvumo ir laisvumo jausmą.

Šiame vasarnamyje klientai atsipalaiduos nuo jiems įprastos darbinės veiklos ar įprastos kasdieninės buities. Šis vasarnamis išplanuojams pagal kliento poreikius, todėl klientai gali susikurti jiems geriausią atpalaiduojantį variantą. Čia galima įrengti ne tik miegamas ar poilsio erdves, bet ir tokias kaip pirties ar kitas pageidaujamas.

Pagal poreikį

Įstiklintas vasarnamis su terasa ,, Juka'' gali būti koreguojamas pagal jūsų poreikius. Maksimalus vieno modulio plotis 4m., o ilgis 12m., todėl klientai gali jungti tiek modulių, kiek yra poreikio. Vidaus išplanavimai taip pat koreguojamas atsižvelgiant į kliento norus.

Vasarnamis su terasa įstiklinta slankiojančia sistema.

Lauke po stogu

Prie vasarnamio prišlietos terasos yra ne naujiena, bet jų populiarumas nesenka. Šis mūsų įstiklintas vasarnamis su terasa, atitinka geriausius klientų lūkesčius. Tai terasa su stogu, kuri apsaugo nuo lietaus, vėjo bei saulės. Įstiklinti langai leis mėgautis terasa apvalius metus.

Tai uždara įstiklinta terasa su beribėmis galimybėmis.

Įgyvendinti projektai

Kviečiame pasižvalgytį ir apžiūrėti jau įgyvendintus vasarnamio projektus. Čia pasisemsite idėjų, kurios leis lengvai sukurti savita vasarnamio projektą. Jei nerasite norimo savo projekto, rašykite ir kartu įgyvendinsime jūsų svajones.

Taip pat mūsų įgyvendintus projektus galite stebėti tiek mūsų facebook paskyroje, tiek instagram paskyroje (inexroom). Kiekvieną dieną nauji projektai.

Galerija

Savita

Šis vasarnamis gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų lūkesčius, svajones ir pageidavimus. Susipažinkite su galimybėmis, kurios gali būti keičiamos.

Priedai

Juka

Šis vasarnamis gali tapti puikia išskirtine erdve pomėgiams. Vasarnamis su terasa įstiklintas langais, jums leis sukurti net dvi erdves. Viena erdvė tarnaus labiau kaip poilsio, o kita erdvė gali atspindėti jūsų pomėgius.

Čia galite įrengti tokias erdves kaip sporto, pirties, pasikaitymo kampelį ar bet kurią kitą jūsų mėgstamą. Šį vasarnamį galite įsirengti tiek šalia savo namų ar turimoje nuošalioje sodyboje. Tai taps išskirtinė ir graži jūsų poilsio erdvė.