Modulinis namelis - harmonija

Modulinis namelis „Bijūnas“, tai namelis dvelkiantis harmonija ir funkcionalumu. Jis puikiai tiks tiems, kurie ieško šiuolaikiško sprendimo, bet ne besivaikantiems mados. Tai namelis neperkrautas detalėmis, todėl po darbų, tai taps puikia poilsio oaze. Jis pasižymi jaukiu, harmoningu bei moderniu dizainu, kuris puikiai įsilies į jūsų kiemo ar sodo erdvę.

Akcentiniai priedai

Šis modulinis namelis gali turėti akcentinį vitrininį langą ar net išskirtinę su led apšvietimu pirties erdvę. Galimybės koreguoti namelį savaip.

Komplektacija
Modulinis namelis su poilsio erdve.

Atsiverkite bendravimui

Tai modulinis namelis, kuris sugrąžins ne tik jūsų ramybę, bet ir atvers duris į jūsų šeimos ar draugų bendravimą. Šis namelis puikiai suburs jūsų šeimos narius ar draugus ne tik maloniems pokalbiams, bet ir leis pasimėgauti pirties teikiamais malonumais. Šiame namuke rasite dvi erdves – pirties bei poilsio, pageidavus galima koreguoti erdves. Šiose erdvėse galėsite leisti vakarus vieni ar su artimaisiais. Tai funkcionalus namukas su puikiai išskaidytomis erdvėmis, kurių interjeras traukte trauks maloniam poilsiui, o namelio dizainas atkreips ne vieno praeivio žvilgsnį.

Aplink ramybė

Kviečiame peržvelgti jau įgyvendintų svajonių projektus, kur aplink kvepia ramybė, lietuviška žolė bei natūralios gėlės bei puikiai įsikomponavęs mūsų namukas.

Galerija

Unikalu

Mūsų klientai visada gali koreguoti modulinio namuko projektą ir sukurti kažką unikalaus ir savito jiems patiems. Siūlome peržvelgti priedus, kurie gali būti koreguojami.

Priedai

Bijūnas

Modulinis namelis „Bijūnas“ puikiai tiks tiems, kurie ieško erdvės sujungiančios bendravimui.

Palyginti