Pirtis namelis puiki alternatyva 2021 atostogoms.

2021 atostogos daugeliui iš mūsų taps kitokios. Dauguma mūsų esame išsiilgę atostogų. Kiekvienas iš mūsų rinksis skirtingas atostogas, bet dauguma mūsų rinksis vis dar atostogas savo privačiame kieme. Ne paslaptis, kad daugelis iš mūsų jaučiasi pavargę nuo draudimų, jaučiasi pikti. Tai kaip atgauti ramybę, nurimti ir pasisemti optimizmo atostogaujant savo namuose? Puiki alternatyva – pirtis namelis.

Pirtis namelis įrengtas jūsų kieme suteiks jums mažas atostogas, kuriuo metu jūs ne tik pailsėsite, bet ir pasikrausite optimizmo. Sukomplektuotas pagal kliento poreikius pirtis namelis sukurs aplinką, kurioje atsipalaiduos visą šeimą. Šis mažas kampelis taps ne tik jūsų šeimos traukos centru, bet ir taps mažas sveikatingumo centras namuose. Tai puiki alternatyva 2021 atostogoms.

Šiltos ir jaukios atostogos 2021.

Inex room

Modulinis namelis.

Mūsų pirtis namelis gali būti iškomplektuotas pagal kliento poreikius. Klientai gali ne tik keisti vidaus išplanavimą, bet ir išorę. Didelė gausa priedų leis nesunkei sukurti savo svajonių namelį. Nameliai yra gaminami kaip moduliai, todėl galite nesunkei jungti modulius ir praplėsti erdvę.

Pirtis namelis vidaus išplanavimas.

Suprojektuotas šeimai ir ne tik…

Pirtis ir sveikata.

2021 atostogos bus neatsiejamos nuo sveikatingumo. Todėl pirtis namelis užtikrins, kad jūs pasirūpintumėte savo sveikata neišėję iš namų. Jau seniai žinoma, kad pirtis ir sveikata yra neatsiejami dalykai. Pirtis netik sustiprins jūsų atsparumą ligoms, bet ir nuims stresą, kurį šiuo metu patiriame visi.  Be to po pirties procedūrų vėl prisiminsite gilesnį ir ramesnį miegą. Taip pat pirties dėka pasirūpinsite savo švaresne odą. Pirtis yra puiki pagalba ne tik jūsų kūnui, bet ir sielai.

Mūsų pirtis namelis yra statomas lauke, todėl jūs ne tik pasidžiaugsite pirties sveikatingumo šaltiniais, bet ir pasimėgausite grynu oru, kuris yra neatsiejamas dar vienas sveikatos šaltinis.

Pirties jaukumą kuria nedidelės akcentinės detalės.

Pirtis namelis dekoruotas akcentiniais pirties reikmenimis.

Pirčių gamyba ir pristatymas.

Jūsų pirtis namelis po užsakymo gali būti gaminama Mažeikiuose bei Vilniuje, priklausomai nuo artimiausio pristatymo taško. Gamybos procesas pirčių užtrunka nuo 7d iki 20d, priklausomai nuo dydžio, išplanavimo ir kitų faktorių. Vietos yra iš anksto rezervuojamos, norint gauti numatytų laiku, siūlome su mumis susisiekti ne ankščiau kaip 3-4 mėnesiai. Pirčių gamybai naudojame tik rinktines, kokybiškas ir patikimas žaliavas, todėl savo gaminiams suteikiame garantiją.

Pirtis pristatome tik pilnai įrengtas t.y. su visa išorės ir vidaus apdaila bei sumontuota santechnika bei įrengtu apšvietimu. Būtina atkreipti dėmesį, kad mūsų gaminiai pristatomi su sunkiasvoriu transportu, todėl reikalingas jiems privažiavimas. Namelis gali būti lengvai transportuojamas po kurio laiko į bet kurią kitą vietą.

Daugiau pavyzdžių namelių rasite mūsų puslapyje čia! Taip pat pavyzdžių ir nuotraukų daugiau galite rasti mūsų facebook puslapyje čia.

Dėl pičių užsakymo ir gamybos terminų susisiekite telefonu +37062430244.

Pirtis namelis atvežama su sunkiasvoriu transportu, pilnai įrengta.