Lauko virtuvė lizingu apmokama pagal pasirinkta termina.

LAUKO VIRTUVĖ LIZINGU – MINI

Lauko virtuvė lizingu gali būti įsigyjama iš ,,InBank“, pagal jums patrauklias sąlygas. Lauko virtuvė lizingu leis jums jau artimiausiu laiku mėgautis savo virtuve, o už ją sumokėsite jums patraukliomis sąlygomis.

Ši lauko virtuvė ne tik keri savo dizainu sprendimais, bet yra itin kompaktiška bei patogi. Tai kompaktiška lauko virtuvė puikiai įsikomponuojanti į bet kurį jūsų turima laisvą kampelį. Virtuvės stogelis apsaugos jūs ne tik nuo prasidedančio lietaus, bet ir saulės spindulių. Čia galėsite patogiai susidėti savo įrankius bei turima komadą. Čia galėsite susidėti ne tik savo indus, bet ir maistą ir net galėsite iš karto mėgauts šaltais savo gėrimais.

Lauko virtuvės tampa vis labiau populiarėjančios dėl savo funkcionalumo. Tai gaminys, kuris pradžiugins bet kurį povarą.

Rekomenduojama mažmeninė kaina – 5499,00 €

Virtuvė Lizingas *                       114,84 €/mėn.

Papildomai priedai                     0 €/mėn.(0 €)

Iš viso                                          114,84 €/mėn.

Standartinė komplektacija 1.20 x 2.40

Susisiekite su mumis

Virtuvės modelis         Mini

Komplektacija             Standartinė

Išmatavimai                 1.20×2.40

Pristatymas                  Neįtrauktas

Komplektacija

Lizingo tipas        Inbank

Pradinė įmoka 0%
Metinė palūkanų norma 8%
Sutarties dudarymo mokestis 3%
Mėnesio sutarties mokestis 0%
BVKKMN 9.65%

Inex Room gamybos lauko virtuvė lizingu

Mes, Inex Room, lauko virtuvių gamintojai bendradarbiaujame su InbankImokilizingas, kurie suteikia puikia galimybę mūsų klientams naudotis lauko virtuvę iš karto, o apmokėti dalimis.

Pateikiama informacija yra iliustracinio pobūdžio. Skolinantis kitokią sumą arba pasirinkus kitokį sutarties terminą (standartinėmis sąlygomis) – nurodyti dydžiai gali skirtis. Atsižvelgiant į bendrovės ,,InBank“ atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties laikotarpį, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties sudarymo ar mėnesinio sutarties mokesčio dydis).

Rekomenduojamos kainos, tai orientacinio tipo standartinės komplektacijos kainos, kurios gali kisti. Jei norite gauti konkretų komercinį pasiūlymą, kreipkitės el.paštu – info@inexroom.com arba rašykite per kontaktų formą. Inex Room Jums pateiks jūsų norimą lauko virtuvės pasiūlymą su kuriuo jūs galėsite kreiptis į ,,Inbank’‘ ir gausite Jums patraukliausią lizingo pasiūlymą.

Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.

Galerija
Lauko virtuvė lizingu bendradarbiaujame su inbank.