Pirties įrengimas Inex Room namelyje.

Pirties įrengimas yra toks pats svarbus elementas kaip ir namelio dizainas ar išplanavimas. Pirties įrengimas reikalauja specifinių žinių, todėl įsygidami Inex Room pirtis jūs galite būti saugūs, nes patikėjote ilgamžę patirtį turintiems darbuotojams. Įrengta kokybiškai ir stilingai pirtis, leis ne tik pasijausti komfortiškai, bet ir padės atrasti ramybę, bei sustiprinti jūsų sveikatą. Įsirengti šiais laikais stilingą pirtį tikrai nesunku, bet renkantis medžiagas reikia turėti patirties. Inex Room jums visados padės ieškant geriausio ir tinkamiausio sprendimo jūsų vizijos įgyvendinimui.

Įsigydami mūsų lauko pirčių namelius jūs galite ne tik keisti išmatavimus, dizaino sprendimus, bet ir rinktis iš didelės įvairovės apdailos sprendimų, o gal net įgyvendinti savo pageidaujamus.

Laikas sau.

Inex room

Pirties sienos.

Pirties įrengimas žinoma prasideda nuo sienų apdailos sprendimų. Tradiciškai standartiniams nameliams mes siūlome rinktis Suomiškas juodalksnio dailylentes. Šios pirties dailylentės gali būti iškaltos vertikaliai arba galite rinktis stačiakampio formos dalelytes. Norintiems suteikti pirčiai kvapo, galite maišyti juodalksnio dailylentes su kedro dailylentėmis. Jei klientai pageidauja pirties sienos gali būti iškaltos visos iš kedro dailylenčių. Ieškantiems ne standartinio sprendimo pirties sienų įrengimui ir apdailai, siūlome konsultuotis su mumis ir tikrai rasime jums tinkamą sprendimą.

Pirties gultai.

Dar viena svarbi detalė pirtyje. Pirties gultų įrengimas reikalauja ne tik žinių renkantis medieną, bet ir galvojant apie jų išdėstymus bei išmatavimus. Įsigydami mūsų lauko pirtis gerai apsvarstykite kiek norite talpinti žmonių pirtyje, norite tik sėdimų gultų ar ir gulimų. Atitinkamai pasiūlysime pirties išmatavimus, išplanavimą ir tinkamą kiekį gultų.

Pirties gultus standartiškai gaminame iš Suomiško juodalksnio A klasės. Norintiems nestandartinio sprendimo gali rinktis iš specialiai apdirbtos termo medienos ar net prabangios abachi.

Būtinai prieš įsigydami mūsų gaminį apsvarstykite ar pageidaujate atvirų ar uždarų gultų. Taip pat ar reikalingi papildomi atlošai.

Atminkite kruopštus pirties įrengimas turi užtikrinti ir komfortišką mėgavimąsi pirtimi, gultai tam turi daug įtakos.

Patogūs ir komfortiški gultai privalo būti kiekvienoje pirtyje.

Pirties įrengimas gultai.

Pirties krosnelė.

Pirties įrengimas žinoma neatsiejamas ir nuo tinkamos krosnelės įrengimo bei pasirinkimo. Pirties krosnelės skirstomos į dvi grupes – malkines bei elektrines. Tinkamas pirties krosnelės pasirinkimas leis mėgautis tokiu rezultatu, kurio tikitės.

Standartiniuose nameliuose siūlome rinktis iš malkinės krosnelės Termofor arba elektrinės Harvia 9kw. Šios krosnelės gali būti keičiamos atsižvelgiant į kliento poreikius, išdėstymą bei išplanavimą.

Taip pat šiais metais siūlome ir elektrinės pirties krosnelę Saunum Primary Set, kuri užtikrina optimalų oro ir garo derinį.

Tinkamiausią krosnelės pasirinkimą deriname individualiai su klientais, atsižvelgiant į kliento poreikius bei galimybes.

Pirties apšvietimas.

Dar viena svarbi detalė, kuri pirtyje sukurs atpalaiduojančią ir jaukią atmosferą. Mūsų klientai gali rinktis iš standartinių pirties šviestuvų arba rinktis led apšvietimą. Led apšvietimas gali būti renkamasis iš šiltai balto atspalvio arba RGB. Galima papildomai integruoti ir RGB Led valdiklį, kurio dėka galėsite keisti atspalvius.

LED RGB valdiklis, kurio dėka nuotoliniu būdu keičiamas apšvietimo atspalviai

Papildomi priedai.

Kiekviena pirtis gali būti tobulinama atsižvelgiant į kliento poreikius. Papildomai galima įsigyti vitrininius langus, pro kuriuos gerėsitės priepirčio vaizdu ar lauko. Taip pat papildomai gali būti integruojami papildomi valdymo pultai krosnelių. Galima įsirengti grotuvus ar papildomas sieneles Himalajų druskų. Papildomų priedų įvairovė leidžia susikurti savo vizijos pirtis.

Daugiau idėjų galite atrasti jau mūsų įgyvendintuose individualiuose mūsų projektuose arba pasisemti idėjų iš mūsų facebook puslapio. Iškilus klausimams susisiekite su mumis telefonu +37062430244, tikrai aptarsime jūsų viziją ir įgyvendinsime ją.

Pirties įrengimas su vitrininiu langu.