Modulinis namelis - atgaiva

Modulinis namelis „Agava“ ne tik puikiai papuoš jūsų kiemą ar sodą, bet ir taps erdve, kuri ramins jus nuo triukšmo. Šis namelis padalintas į dvi erdves, kuriose rasite tikrą atgaivą po sunkios darbo dienos. Pirties erdvėje, lengvai atsikvėpsite nuo rūpesčių ir pailsėsite, o poilsio erdvėje, dėka vitrininių langų, galėsite mėgautis ne tik lietuviškomis pievomis, bet ir grynų oru gūsiu.

Daugiau atvirumo

Modulinis namelis, kurio pagrindiniai akcentai, dideli vitrininiai langai tiek poilsio, tiek pirties erdvėje, kurie suteiks jums išskirtinę ir pamirštą ramybę.

Komplektacija
Modulinis namelis su atvira pirties erdve bei poilsio.

Meilė gamtai

Šis modulinis namelis pritaikytas jūsų jaukiam poilsiui, bet kuriame pasirinktame jūsų gamtos kampelyje. Tai ne tik stilingas namelis iš išorės, bet ir jaukus bei estetiškai patrauklus viduje. Šiame namelyje galėsite surasti ne tik vidinę ramybę, bet ir pasimėgauti nedidelėmis šeimos šventėmis ar tiesiog pasibūti su savo artimaisiais. Kadangi mes vis dažniau praleidžiamą laiką uždarose patalpose, todėl dėka vitrininių langų, galėsite pasimėgauti savo kiemo ar sodo vaizdeliu. Besimėgaudami lietuviška gamta jus vėl prisiminsit primiršta ramybę.

Ryšys su gamta

Kviečiame peržvelgti ir pasisemti įkvėpimo jau įgyvendintų klientų projektus, tų kurie ieško glaudesnio ryšio su gamta ir natūralumu.

Galerija

Savita

Šis modulinis namelis gali būti koreguojamas atsižvelgiant į jūsų lūkesčius ir pageidavimus. Susipažinkite su galimybėmis, kurios gali būti keičiamos.

Priedai

Agava

Modulinis namelis „Agava“ puikiai tiks tiems, kurie mėgsta mėgautis nepakartojamais gamtos vaizdais.

Palyginti