Dizainas ir kokybė


Kiekvienas mūsų modulinis namelis gali būti koreguojamas individualiai. Galite keisti vidaus ir lauko išmatavimus ar net koreguoti visą dizainą. Galite rinktis skirtingos kokybės apdailas. Siūlome peržvelgti mūsų siūlomus priedus, neradus kažkokios informacijos, prašome susisiekti su mumis.

dailylentės

LAUKO DAILYLENTĖS

Siūlome rinktis lauko dailylentes iš Skandinavijos A klasės arba termo medienos. Skandinavijos eglės yra ypač atsparios drėgmei bei atmosferos poveikiui, o termo - subtilios, patvarios bei geresnė termoizoliacija.


VIDAUS DAILYLENTĖS

Taip pat siūlome rinktis vidaus dailylentes iš Skandinavijos eglės arba termo medienos. Abi rūšys puikiai tinka Lietuvoje. Naudojame tik sertifikuotą medieną, kad būtų užtikrinta gaminių kokybė. Padengimo atspalvį renkatės jūs.


GRINDYS

Siūlome rinktis iš tradicinės eglės arba rinktis medžio masyvo ąžuolo grindis. Tradicinės eglės puikiai tinka Lietuvos klimatologijai, o ąžuolo masyvo pasižymės ilgaamžiškumu ir prabanga. Abu grindiniai sertifikuoti. Atspalviai koreguojami.

Modulinis namelis su terasa


Modulinis namelis su terasa leis jums labiau atsipalaiduoti gryname ore. Terasa gali suteikti papildomos vietos jūsų lauko gultams ar hamakams, bei papildomo žavesio jūsų namukui. Modulinis namelis su terasa gali būti įvairiausių dydžių. Standartiniai išmatavimai mūsų terasoms yra 60cm pločio, bet išmatavimai gali būti koreguojami pagal poreikį. Mes visados savo klientams sakom, kad terasos dydis neįtakos gero poilsio lauke, būtina gerai apgalvot kiek ištikro reikia papildomos vietos. Terasą galite užsisakyti su papildomu stogeliu arba be jo.

Modulinio namelio apdaila


Modulinio namelio apdailą galite koreguoti tiek lauko, tiek vidinėms sienoms. Siūlome jums net tris alternatyvas sienų apdailai - akmens, plytų arba tiesiog palikti medį. Visų apdailų atspalviai yra koreguojami pagala kliento poreikį.

AKMENS PLOKŠTĖS

Siūlome akmens dekoratyvines plokštes, kurios puikiai atkuria natūralų akmens grožį. Šios plokštės tinka tiek vidinėms, tiek lauko sienų apdailai. Akmens atspalvį galite koreguoti.


PLYTŲ PLOKŠTĖS

Siūlome plytų dekoratyvines plokštes, kurios puikiai atkuria natūralų plytų grožį. Šios plokštės tinka tiek vidinėms, tiek lauko sienų apdailai. Plytų atspalvį galite koreguoti.


MEDIENA

Norintiems išlaikyti tradicinę išvaizdą, siūlome palikti modulinio namelio tiek lauko, tiek vidaus sienas - medines. Medinę apdailą galite rinktis iš eglės arba termo medienos.

Modulinio namelio apdaila

Moduliniai sandėliukai


Moduliniai sandėliukai puikiai tiks tiems, kuriems reikia papildomos erdvės savo sodo reikmenims. Šiuose sandėliukuose galėsite tvarkingai susidėti nenaudojamus daiktus ar sezoninius daiktus. Sandėliukai yra statomi kaip atskiri moduliai šalia modulinio namuko. Jų išmatavimus ir išdėstymus koreguoja klientai.

Moduliniai sandėliukai sujungti su moduliniu nameliu.

Moduliniai nameliai su stiklais


Moduliniai nameliai su stiklais leidžia mėgautis namuku ištisus metus. Dėka stiklų jūs galite apsisaugoti rudenį nuo lietaus, žiemą nuo kritulių, o vasarą pasirinktinai rinktis įsileisti gaivaus ir šilto oro ar ne. Mūsų klientai gali įsigyti namukus su aliuminio stumdoma sistema, su papildomais varstomais langeliais bei papildomu pirties langeliu.

Moduliniai nameliai su stiklais.

STUMDOMŲ SISTEMŲ LANGAI

Stumdomų sistemų stiklus siūlome rinktis iš grūdinto stiklo, paprasto arba dvigubo stiklo paketo. Taip pat galite rinktis iš skirtingų atspalvių - rudos, pilkos ar baltos.


PAPILDOMI VARSTOMI LANGELIAI

Norintiems daugiau šviesos ir gryno oro siūlome papildomai įsirengti papildomus varstomus langelius. Atspalvius deriname prie pagrindinių langų sistemų.


PIRTIES LANGELIS

Norintiems daugiau šviesos pirties erdvėje siūlome papildomą pirties langelį. Taip pat klientai gali įsigyti didelį vitrininį  pirties langą ir mėgautis kraštovaizdžiu.

Pirties krosnelė


Pirties krosnelę galite rinktis iš malkinės arba elektrinės. Mūsų klientai labiausiai renkasi malkines krosneles, nors joms ir reikia skirti daugiau laiko pakūrimui. Elektrinių privengia dėl išsausinimo pirties patalpų. Pagrindinės mūsų dedamos krosnelės yra malkinės Termofor krosnelės, jos yra klasikinio dizaino, pagamintos iš karščiui atsparaus plieno. Šios krosnelės puikiai apšildo mūsų modulinių pirčių plotį, jos itin saugios, kokybiškos ir sertifikuotos krosnelės.

Pirties krosnelė

Papildomi priedai


Moduliniai nameliai gali būti įrengti su dušo ir sanitarinio mazgo erdve. Taip pat jūsų patogumui galite įsigyti papildomus pašildymo bakelius.

PIRTIES DUŠAS

Pirties dušas gali būti užsakomas skirtingų atspalvių. Taip pat klientai gali rinktis papildomai santechnikos mazgo išvedžiojimus - vidinius arba išorinius.


SANITARINIS MAZGAS

Sanitarinis mazgas gali būti įrengtas papildomai pageidavus.


PAŠILDYMO BAKELIS

Pašildymo bakelis gali būti užsakomas papildomai taip pat. Siūlome 30L. Jis tiks tiems, kurie nori daugiau drėgmės pirtyje, pasišildyti vandenį ar užmerkti vantas.